Logo

Polecamy

Zainspiruj się innowacjami, trendami i koncepcjami w sektorze higieny osobistej.

Personal Care Fokusberichte

Osoba kontaktowa dla Personal Care

Monika Gruszecka

Monika Gruszecka

Leader Sales & Product Management

Masz jakieś pytania lub specjalne życzenia? Jesteśmy tu dla Ciebie!

08.04.2024

Instant Beauty – Natychmiastowe rozwiązania

Dostawy gotowych posiłków, płatności elektroniczne, sztuczna inteligencja... W naszym zdigitalizowanym świecie, konsumenci oczekują, że ich oczekiwania zostaną natychmiast…

30.11.2023

Oil Inclusive – kolejna inspiracja z laboratorium IMPAG

Nie wszystkie olejki są takie same. Co należy przez to rozumieć w świecie kosmetyków? Jakie są ich rodzaje i jak osiągnąć wysoką wydajność i piękny wygląd skóry?

30.03.2023

Beauty in the Flow

Zaskakujące właściwości sensoryczne i pieszczotliwe tekstury: nasze laboratorium technologii aplikacji opracowało gotowe rozwiązania dla szerokiej gamy potrzeb, formatów i…

09.12.2022

Guochao

Przedstawiamy najnowsze "Trendy, tekstury i zabiegi" wokół tematu "Guochao", który opisuje rosnącą popularność lokalnych chińskich marek.

02.08.2022

Dermokosmetyki – Healthy beauty

Zdrowie i dobre samopoczucie zyskują coraz większe znaczenie, a wraz z nimi potrzeba ukierunkowanej pielęgnacji skóry.

14.03.2022

Feeling Beauty

Innowacja niekoniecznie musi wiązać się z nową technologią, ale także z przyjemnością doświadczania produktu. W tej koncepcji nasz IMPAG LAB prezentuje tekstury z ekscytującą…

18.11.2021

Modular Beauty

Zrób więcej ze swojej receptury: Modular Beauty pokazuje, w jaki sposób można dostosować trzy innowacyjne podstawowe receptury do różnych potrzeb klientów w zaledwie kilku krokach.

16.04.2021

Beauty Reloaded

Rok 2020 wywrócił nasze życie do góry nogami. Nowe potrzeby i zachowania konsumentów pojawiły się również w sektorze kosmetycznym, wpływając na rozwój rynku.

28.09.2020

Disconnect from Water Consumption

Dla Twojej inspiracji, nasze laboratorium technologii aplikacji opracowało formuły, które oszczędzają zasoby wodne na różne sposoby. 6 preparatów dla branży higieny osobistej, 4…

31.07.2020

Beauty Unplugged

Odkryj nasze inspirujące czyste formuły kosmetyczne, które spełniają potrzeby i pragnienia różnych konsumentów oraz opracowują produkty do pielęgnacji skóry nowej generacji.

06.04.2020

Disconnect from Plastics

Odkryj nasze innowacyjne podejście do różnych aspektów redukcji plastiku w produktach higieny osobistej. Pozwól nam zainspirować Cię do zmian!