Logo
Beauty in the Flow Beauty in the Flow
Written by Team Personal Care
30.03.2023

Beauty in the Flow

Contact person

Beauty in the Flow

Agata Tyszkowska

Head of Business Unit Personal Care

IMPAG Chemicals Poland Sp. z o.o.

+48 22 418 40 13E-mail LinkedIn

Produkty kosmetyczne o zaskakujących właściwościach sensorycznych i pieszczotliwych teksturach przekształcają zwykłe zabiegi kosmetyczne w wyjątkowe chwile, a także stanowią wyzwanie dla rozwoju produktów. 

Ponadto wielu konsumentów coraz częściej poszukuje kosmetyków funkcjonalnych o łagodnych, niedrażniących formułach. Jednocześnie coraz ważniejsze staje się zaplecze naukowe produktów kosmetycznych. Konsumenci badają działanie składników bardziej szczegółowo niż kiedykolwiek wcześniej.

Nasze laboratorium technologii aplikacji sprostało tym obecnym wyzwaniom i opracowało gotowe rozwiązania dla szerokiej gamy potrzeb, formatów i zastosowań.

Odkryj nasze różnorodne formuły dla skóry i włosów!

W przypadku dalszych pytań i próśb o próbki, prosimy o kontakt.
 

Zapytanie przez e-mail

Możesz być także zainteresowany

14.03.2022

Feeling Beauty

Innowacja niekoniecznie musi wiązać się z nową technologią, ale także z przyjemnością doświadczania produktu. W tej koncepcji nasz IMPAG LAB prezentuje tekstury z ekscytującą haptyką.

18.11.2021

Modular Beauty

Zrób więcej ze swojej receptury: Modular Beauty pokazuje, w jaki sposób można dostosować trzy innowacyjne podstawowe receptury do różnych potrzeb klientów w zaledwie kilku krokach.

16.04.2021

Beauty Reloaded

Rok 2020 wywrócił nasze życie do góry nogami. Nowe potrzeby i zachowania konsumentów pojawiły się również w sektorze kosmetycznym, wpływając na rozwój rynku.