Logo

O nas

IMPAG Chemicals Poland Sp. z o.o. jest częścią IMPAG Group, niezależnej, międzynarodowej firmy handlowo-usługowej, która dostarcza naturalne i syntetyczne surowce, składniki aktywne i półprodukty do różnych gałęzi przemysłu. Oferujemy również naszą wiedzę techniczną jako usługę. Dzięki naszemu zakresowi usług w sposób zrównoważony zwiększamy wartość naszej firmy, a także wartość naszych klientów i dostawców.

IMPAG together unique

200+

Pracownicy

Niezależna

własność

Długoterminowe

partnerstwa

30+

Dostarczone kraje

200‘000 t

Surowce

210 Mio.

Obrót w EUR

7

Punkty sprzedaży

20+

Magazyny

100+ lat

Historia firmy

Certyfikat ISO

9001, 14001

Products

5000+

Produkty

Clients

4000+

Klienci

Formulation Lab

1

Formulation Lab

«Together unique»

Pracujemy razem dla siebie nawzajem i jesteśmy "razem wyjątkowi"! Zapewniamy surowce i wiedzę specjalistyczną w następujących obszarach Food, Personal Care, Pharma, Performance Chemicals, Industrial Chemicals. Z siedziby głównej w Zurychu jest dystrybuowana w całej Europie.

▶ Firmowe wideo

 

 

1919 bis heute

1919 do dziś

Skąd pochodzimy. Dokąd zmierzamy. Zaczynaliśmy w Zurychu jako firma handlowa dla przemysłu tekstylnego.

IMPAG Logistikzentrum

Centrum logistyczne

Centrum logistyczne IMPAG jest centralnym sercem naszej dystrybucji, gdzie wyspecjalizowany personel zapewnia obsługę i magazynowanie.

IMPAG Formulation Lab

Formulation Lab

IMPAG Formulation Lab oferuje najwyższy poziom wsparcia technicznego. Trendy rozwojowe stają się namacalne, a nasze produkty konkretne.

Certyfikaty

Najważniejsze dokumenty w formacie PDFIMPAG Group

Krajowe spółki IMPAG

Nasza szeroka baza z własnymi spółkami w różnych krajach europejskich daje nam siłę i elastyczność. Stale rozwijamy nasze główne rynki i rozszerzamy naszą strefę wpływów na inne kraje europejskie. Poszczególne obszary działalności są ściśle zharmonizowane i działają jako całość. Nasze produkty są nabywane na całym świecie.

Następujące spółki krajowe są kolejną częścią IMPAG Group:

Szwajcaria

Niemcy

Austrii

Francja

Iberia
Członkostwo