Logo

1919 do dziś

Wszystko zaczęło się od firmy handlowej założonej w Zurychu dla szwajcarskiego przemysłu tekstylnego. Po 100 latach staliśmy się wyspecjalizowanym dostawcą usług, który wyróżnia się poprzez otwieranie nowych rynków oraz różnicowanie i dalszy rozwój sprzedawanych surowców.

Von 1919 bis heute

Osoba kontaktowa dla IMPAG Chemicals Poland

Ewa Rymska

Ewa Rymska

Managing Director

Masz jakieś pytania lub specjalne życzenia? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Dynamika od ponad 100 lat!

Założona w 1919 r. jako firma zajmująca się zakupami dla szwajcarskiego przemysłu tekstylnego, IMPAG rozwinęła się w międzynarodową firmę handlowo-usługową zajmującą się surowcami naturalnymi i chemicznymi oraz składnikami aktywnymi poprzez działy chemii podstawowej i paliw.

Tradycja i zmiana

Dzięki ciągłej optymalizacji naszego kompleksowego portfolio produktów, rozszerzonej obecności w Europie i naszej wiedzy technicznej, jesteśmy obecnie jednym z najbardziej udanych i znanych dostawców surowców na obsługiwanych przez nas rynkach. 

IMPAG, który jest własnością prywatną, jest zaangażowany w ważne wartości zrównoważonego rozwoju z silną chęcią wprowadzania innowacji. Stanowi to cenną podstawę dla długoterminowej i zorientowanej na rozwiązania współpracy z klientami i partnerami w zakresie dostaw.

Wzajemne wsparcie

Jako Grupa IMPAG dążymy do dalszego poszerzania naszej wiedzy specjalistycznej w dziedzinie nauk przyrodniczych i materiałoznawstwa oraz do wzajemnego wspierania się. Zdrowy wzrost zapewnia nam niezależność. Dla nas udany biznes oznacza działanie w sposób zrównoważony, jak najlepsze wykorzystanie zasobów, a tym samym przyczynianie się do przyszłości wartej życia.