Logo

Nowy dostawca: Arandovo

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z firmą Arandovo,

Arandovo jest firmą należącą do Pascual Group (jednej z największych firm mleczarskich w Hiszpanii). Arandovo działa zgodnie z koncepcją gospodarki o obiegu zamkniętym jako modelu produkcji i konsumpcji, poprzez maksymalne wykorzystanie skorupek jaj generowanych przez grupę, uzyskuje cenne składniki do wykorzystania w suplementach diety i żywności funkcjonalnej.

O IMPAG: IMPAG jest niezależną, międzynarodową firmą handlową, która koncentruje się na zaopatrzeniu oraz dystrybucji surowców i składników aktywnych, profesjonalnym doradztwie i wsparciu technicznym oraz kompleksowej logistyce w sektorze Life Science.

Uzupełniamy nasze portfolio o MKARE - naturalny składnik z różnymi badaniami klinicznymi.
MKARE to brandowy składnik, który w 100%, składa się z naturalnej membrany skorupki jajka kurzego. Ten wielofunkcyjny składnik, jest naturalnym i unikalnym źródłem kluczowych związków bioaktywnych, mających wszechstronne zastosowanie. Suplementacja membrany jaja kurzego pomaga w utrzymaniu stawów w dobrym zdrowiu oraz w posiadaniu zdrowej skóry, włosów i paznokci, co daje cały pełny wachlarz korzyści w jednym składniku.


Prosimy o przesyłanie zapytań i zamówień bezpośrednio do Państwa osoby kontaktowej.