Logo

Skontaktuj się z nami

IMPAG Chemicals Poland Sp. z o.o.

Pharma
ul. Powązkowska 44c
01-797 Warszawa, Polska

Polecamy

Pharma


31.10.2023

MKARE® - wyjątkowe źródło kluczowych składników bioaktywnych

MKARE® to brandowy składnik złożony w 100% z naturalnej i świeżej sproszkowanej membrany jaja kurzego. Membrany jaj kurzych są źródłem wielu składników bioaktywnych, takich jak kolagen (I, V, X), kwas hialuronowy, elastyna, siarczan chondroityny, glukozamina oraz ponad 400 innych białek.  

Aktywne biomolekuły tworzące MKARE® sprawiają, że jest on jest unikalnym i sprawdzonym klinicznie, rozwiązaniem suplementacyjnym, który spełnia obecne wymagania rynku, z kategorii „sport nutrition”, „beauty health”, „healthy aging” oraz w aktualnie szybko rozwijającej się dziedzinie „animal health". Te wszystkie korzyści zapewniane są przez JEDEN składnik.

Synergiczne działanie biomolekuł, tworzących membranę, jest spełniane z wysoką skutecznością, przy zastosowaniu minimalnej dziennej dawki w ilości 300 mg dla ludzi oraz 12-15 mg/kg dla zwierząt domowych.
 

MKARE® jest dostępny w 4 różnych wariantach:
 • MKARE ST – Standardowa membrana jaja kurzego
 • MKARE IF – Membrana jaja kurzego z poprawioną płynnością
 • MKARE IS - Membrana jaja kurzego z poprawioną rozpuszczalnością
 • MKARE FR - Membrana jaja kurzego od kur z wolnego wybiegu
   
MKARE® to unikalny składnik, z udowodnionym działaniem w kategoriach:
 • “Sport Nutrition”
  Pomaga odzyskać optymalne warunki fizjologiczne układu stawowego po treningu, dzięki zawartości cysteiny, która zwiększa poziom tauryny i glutationu, zmniejszając czas regeneracji i zmęczenie mięśni. 
 • „Beauty Health” 
  Pomaga poprawić wygląd włosów, skóry i paznokci dzięki zawartości aminokwasów siarkowych, które odgrywają fundamentalną rolę w syntezie keratyny i kolagenu.  
 • „Healthy Aging” 
  Obecność aminokwasów siarkowych pozwala zachować równowagę komórkową redoks i chroni organizm przed negatywnymi skutkami stresu oksydacyjnego. 
 • „Animal Health”
  Dzięki obecności kolagenu i glikozaminoglikanów (GAG) takich jak chondroityna i glukozamina możliwe jest osiągnięcie poprawy mobilności, zmniejszenie sztywności i stanów zapalnych. 
   

Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcą Państwo, uzyskać dodatkowe informacje i dane naukowe.
 

Wstecz

NEWS