Logo

Skontaktuj się z nami

IMPAG Chemicals Poland Sp. z o.o.

Pharma
ul. Powązkowska 44c
01-797 Warszawa, Polska

Polecamy

Pharma


17.11.2021

Fosfatydyloseryna: Neuroserine®

Jako fosfolipid i składnik błony biologicznej fosfatydyloseryna odgrywa kluczową rolę w sygnalizacji komórkowej. W ciele człowieka, fosfatydyloseryna występuje przede wszystkim wewnątrz błony komórkowej, gdzie moduluje aktywność kanałów jonowych i receptorów.
50 % endogennej fosfatydyloseryny organizmu znajduje się w mózgu. Wspomaga ona syntezę neuroprzekaźników, wysyła i odbiera sygnały elektryczne oraz umożliwia składnikom odżywczym i tlenowi dostęp do komórek mózgowych. Jednocześnie, fosfatydyloseryna zapobiega przedostawaniu się szkodliwych substancji do komórek mózgowych i wspiera komunikację z systemem odpornościowym.

Neuroserine® to fosfatydyloseryna otrzymywana z lecytyny sojowej lub słonecznikowej, która może spowalniać, zapobiegać, a nawet odwracać osłabienie funkcji poznawczych.  


Aby dowiedzieć się więcej na temat korzyści płynących ze stosowania NEUROSERINE® oraz dostępnych wariantów, zapoznaj się z naszą ulotką (kliknij tutaj).

Zachęcamy do kontaktu z nami. Nasz zespół Pharma & Healthcare z przyjemnością przedstawi Ci produkt, który najlepiej pasuje do Twojego zastosowania.

Wstecz
Neuroserine

NEWS