Logo

Skontaktuj się z nami

IMPAG Chemicals Poland Sp. z o.o.

Pharma
ul. Powązkowska 44c
01-797 Warszawa, Polska

Polecamy

Pharma


17.11.2021

Fosfatydylocholina: Cholinactive®

Ludzkie ciało zbudowane jest z ponad 70 bilionów komórek, wszystkie odpowiadają za różnorodne funkcje w naszym organizmie. Funkcjonalność tych komórek utrzymywana jest, między innymi, dzięki działaniu fosfatydylocholiny. 

Cholina spełnia niezbędną funkcję w hepatoprotekcji lub w antyhepatotoksyczności, czyli zdolności substancji chemicznej do zapobiegania uszkodzeniom wątroby. 

Fosfatydylocholina jest ważnym źródłem choliny dla wątroby, która posiada istotną funkcję -  wspomaga rozkład tłuszczy. Z racji tego, że wątroba nie potrafi wytwarzać wolnych cholin, muszą być one przyswajane z pożywieniem. Jeśli nie są, nasze ciało rozwija tak zwaną otłuszczoną wątrobę (stłuszczenie). Poprzez syntezę soli kwasów żółciowych, fosfatydylocholina poprawia proces trawienia w jelicie oraz usuwa tłuszcz z wątroby przez co zapobiega zapoczątkowaniu stłuszczenia. Powszechnie zażywa się suplementy w formie soli cholinowych, lecz ich działanie jest mniej efektywne od działania fosfotydycholiny.


Aby dowiedzieć się więcej na temat korzyści płynących ze stosowania CHOLINACTIVE® oraz dostępnych wariantów, zapoznaj się z naszą ulotką (kliknij tutaj).


Zachęcamy do kontaktu z nami. Nasz zespół Pharma & Healthcare z przyjemnością przedstawi Państwu produkt, który najlepiej pasuje do Państwa zastosowań.

Wstecz
Cholinactive

NEWS