Logo

Personal Care

Inspirujemy i doradzamy! Podążając za najnowszymi trendami i specyficznymi potrzebami rynku, oferujemy wysokiej jakości surowce, w tym składniki aktywne dla przemysłu kosmetycznego.

Skontaktuj się z nami

IMPAG Chemicals Poland Sp. z o.o.

Personal Care
ul. Powązkowska 44c
01-797 Warszawa, Polska

"Beauty Reloaded"

 

Przemyśl i zdefiniuj na nowo swoją Beauty Routine!

Zatrzymaj się na chwilę - zrezygnuj, przemyśl, zdefiniuj na nowo i odkryj... Rok 2020 wywrócił nasze życie do góry nogami! Nigdy wcześniej żadne globalne wydarzenie nie miało tak dużego wpływu na nas wszystkich. Z dnia na dzień zostaliśmy zmuszeni do poruszania się w nowej rzeczywistości.

Również w branży kosmetycznej pojawiły się nowe potrzeby i zachowania konsumentów, które wpływają na rozwój rynku. W naszej koncepcji BEAUTY RE-LOADED przyglądamy się możliwościom, jakie stwarza ta zmiana. Z jednej strony, wraz z rozprzestrzenianiem się pandemii, wzrosło poczucie niepewności i strachu. Z drugiej strony, ludzie docenili dodatkowy czas na prowadzenie zdrowszego trybu życia oraz możliwość większego skupienia się na sobie.

Hasło „Beauty care” nabrało nowego wymiaru. Obecnie oczekuje się, że będzie nie tylko „clean", ale i bezpieczne. Pielęgnacja i uroda powinny wiązać się z dobrym samopoczuciem oraz jednocześnie pomagać dbać o nasze środowisko, społeczeństwo i planetę.

Rok 2020 wywrócił nasze życie do góry nogami! Nigdy wcześniej żadne globalne wydarzenie nie miało tak dużego wpływu na nas wszystkich.

Cztery inspirujące profile konsumentów

Wellbeing, zrównoważony rozwój, postęp technologiczny, rosnąca potrzeba sprawiedliwości... w BEAUTY RE-LOADED przedstawiamy te i inne czynniki, które w ciągu ostatniego roku stały się bardziej istotne i które w znacznym stopniu wpłynęły na wymagania i zachowania współczesnych konsumentów.

Po wnikliwej analizie trendów możemy przedstawić Państwu potrzeby i zachowania współczesnych konsumentów, ujęte w czterech inspirujących profilach konsumenckich, które reprezentują najbardziej powszechne grupy klientów w obecnych czasów.

W naszej koncepcji BEAUTY RE-LOADED przedstawiamy te cztery profile konsumentów. Zagłębiamy się w trendy rynkowe istotne dla każdej grupy docelowej, takie jak maskne, beautyfood, itp. oraz przedstawiamy wiele różnych przykładów z rynku, w jaki sposób producenci kosmetyków reagują na te zmieniające się potrzeby i wymagania.

Cztery inspirujące profile konsumentów

Rozwiązania IMPAG LAB!

Wychodząc od oczekiwań czterech zdefiniowanych person, nasze laboratorium aplikacyjne opracowało różnorodną gamę odpowiednich formulacji.

Jeżeli chcą Państwo czerpać inspirację z naszych pomysłów i tworzyć kosmetyki nowej generacji. Chętnie przedstawimy Państwu tę koncepcję osobiście lub za pośrednictwem wideokonferencji.

Aby umówić się na spotkanie, należy kliknąć na ten Email Link.

Oczywiście można również skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem +48 22 418 40 00 lub bezpośrednio ze swoją osobą kontaktową.

Wychodząc od oczekiwań czterech zdefiniowanych person, nasze laboratorium aplikacyjne opracowało różnorodną gamę odpowiednich formulacji.