Logo

Skontaktuj się z nami

IMPAG Chemicals Poland Sp. z o.o.

Food
ul. Powązkowska 44c
01-797 Warszawa, Polska

Polecamy

Food


26.01.2014

Dla Ciebie trzymamy rękę na pulsie rynku

Uważne śledzenie rynku, najnowszych trendów, produkowanie w sposób jeszcze bardziej racjonalny, z zastosowaniem bardziej naturalnych technik – to bardzo kosztowne i czasochłonne  działania, które podejmujemy  w imieniu producentów żywności, farmaceutyków, suplementów diety, kosmetyków i produktów higienicznych w całej Europie.

Negocjujemy u źródła, u producentów  z całego świata. Bardzo dobrze znany jest nam światowy rynek, obserwujemy go i analizujemy. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, dokonujemy bezpośredniej inspekcji producentów surowców, dzięki czemu możemy polecić najkorzystniejszy zakup.

Poprzez połączenie naszego know-how z know–how naszych dostawców możemy zapewnić wsparcie w rozwijaniu nowych formulacji i technik produkcyjnych. Wraz z klientem na miejscu opracowujemy trwałe rozwiązania. Pomagamy w znalezieniu surowców. Organizujemy dla naszych dostawców produkcję produktów pośrednich i półproduktów w sposób, który spełni oczekiwania klienta i zapewni odpowiednią specyfikację. W ten sposób, bierzemy na siebie odpowiedzialność  nie tylko za Państwa zakupy, ale także za rozwój i produkcję, marketing, wiedzę fachową oraz aspekty prawne.

Działamy jako dostawca gotowych rozwiązań dla naszych klientów  zgodnie z naszą zasadą  „jedno źródło – jedna odpowiedzialność” ("one source - one responsilbility"). Mamy głęboki wgląd i zrozumienie dla lokalnej specyfiki; regulacji prawnych i potrzeb rynku. Poszukujemy zrównoważonych długoterminowych relacji z dostawcami i klientami. Ponadto, jesteśmy w bliskim kontakcie ze wszystkim najważniejszymi uczelniami i stowarzyszeniami związanymi z  żywnością.

Od wielu lat, liczni znani na całym świecie producenci żywności polegają na naszej znakomitej obsłudze.

Wstecz
Dla Ciebie trzymamy rękę na pulsie rynku

NEWS