Logo

Skontaktuj się z nami

IMPAG Chemicals Poland Sp. z o.o.

ul. Powązkowska 44c
01-797 Warszawa, Polska

News

News

16.04.2020

Nowy koncept: Beauty unplugged – Disconnect from Plastics

Czy są Państwo również zaangażowani w ochronę naszej planety i zachowanie jej piękna oraz różnorodności dla przyszłych pokoleń?

Dzięki projektowi "Beauty Unplugged", my jako Grupa IMPAG chcemy podjąć to wyzwanie oraz zaoferować szereg koncepcyjnych i innowacyjnych rozwiązań...

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą częścią "Disconnect From Plastics". W której podpowiadamy, jak sprawić, aby Państwa kosmetyk stał się ulubionym produktem konsumenckim bez użycia tworzyw sztucznych.

Cząstki stałe mikroplastiku wykorzystywane jako drobinki peelingujące są już od pewnego czasu dyskredytowane. Dodatkową przeszkodą jest zastąpienie płynnego tworzywa sztucznego w produktach kosmetycznych. Jest to właśnie wyzwanie, którego podjęli się nasi eksperci. Dzięki kompleksowemu podejściu stworzyli widoczne rozwiązania, których skutki będą zdecydowanie odczuwalne dla producentów, konsumentów jak i środowiska! 

Zachęcamy do obejrzenia filmu wprowadzającego!

Kliknij na ten link, aby obejrzeć film na youtube.

Prezentacja projektu za pośrednictwem wideokonferencji lub telefonu.  

Jeżeli są Państwo zainteresowani wideokonferencją, uprzejmie prosimy o kliknięcie na ten Email link.
Oczywiście można również skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem +48 22 418 40 00 lub bezpośrednio ze swoją osobą kontaktową.
 

Wstecz

News