Logo

Skontaktuj się z nami

IMPAG Chemicals Poland Sp. z o.o.


ul. Grzybowska 4 lok 80
00-131 Warszawa, Polska

Tel : +48 22 418 40 00
Faks : +48 22 418 40 90
info@impag.pl

News

Home


05.04.2018

JUŻ JEST! NASZ NAJNOWSZY KATALOG SUROWCÓW KOSMETYCZNYCH !

Jako europejski dystrybutor surowców kosmetycznych jesteśmy niezmiernie dumni mogąc pochwalić się  wieloletnią  współpracą z wiodącymi i uznanymi na rynku producentami. Należą do nich między innymi firmy BASF Beauty Creations, Bio-Epiderm, Cobiosa, Sino Lion oraz TRI-K Industries.

W naszej ofercie znajdują się również łagodne surfaktanty firmy Schill & Seilacher, modyfikatory reologii  firmy Rheolab, pochodne kwasu hialuronowego firmy Joyvo oraz wysokiej jakości kwas mlekowy firmy Galactic, powstały w biotechnologicznym procesie fermentacji cukrów, oraz jego pochodne.

Na uwagę zasługują także produkty firmy Chongqing Pellets, która oferuje szeroką gamę płatków, kapsułek dekoracyjnych z dodatkiem substancji aktywnych. 

Do naturalnych surowców peelingujących firmy Lessonia dołączyły naturalne płatki kwiatów, które gwarantują unikalny efekt wizualny formulacji.

W odpowiedzi na prężnie rozwijający się trend kosmetyków naturalnych, co roku rozszerzamy ofertę produktów zgodnych z ECOCERT/COSMOS. W naszym portfolio znalazły się naturalne masła, skwalan i skwalen z oliwki oraz roślinne alternatywy dla silikonów, lanoliny, wazeliny i wosku pszczelego.

Zachęcamy do lektury katalogu, jednocześnie mając nadzieję, że informacje w nim zawarte będą  dla  Państwa inspiracją do nowych pomysłów i wdrożeń.

 

 

Surowców Kosmetycznych 2018