Logo

Skontaktuj się z nami

IMPAG Chemicals Poland Sp. z o.o.

ul. Powązkowska 44c
01-797 Warszawa, Polska

News

News

08.09.2020

NASZ PARTNER FRIMA TRI-K OTRZYMAŁA ZŁOTY MEDAL ECOVADIS

Grupa Galaxy, której częścią jest firma TRI-K, specjalizująca się w naturalnych surowcach aktywnych, otrzymała Złoty Medal EcoVadis za osiągniecia w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Nagroda ta jest wyrazem uznania dla stałego zaangażowania Grupy Galaxy w zrównoważony rozwój, troskę o środowisko oraz etyczne praktyki.

EcoVadis opiera ocenę firm  na kryteriach zawartych w czterech głównych kategoriach: środowisko, warunki pracy i prawa człowieka, etyczne postępowanie oraz zrównoważone zarządzanie zamówieniami. Społeczna odpowiedzialność biznesu wykracza zatem poza proste przestrzeganie przepisów. CSR zajmuje się tym, w jaki sposób firmy radzą sobie ze skutkami gospodarczymi, społecznymi i środowiskowymi oraz jak kształtują swoje relacje z pracownikami czy partnerami handlowymi.  

Ten złoty status, uzyskany przez naszego partnera, świadczy o szczególnie silnym zaangażowaniu w zrównoważony rozwój, co jest szczególnie doceniane przez naszych klientów. 

Jeżeli chcą Państwo  dowiedzieć się więcej o składnikach aktywnych na bazie roślin z firmy TRI- K; o ich różnorodnym pochodzeniu (baobab, komosa ryżowa, sacha inchi...), naturalności, zgodności z wymaganiami COSMOS, co jest coraz częściej kluczem w wyborze surowca do formulacji; zachęcamy do kontaktu z nami.

Zespół IMPAG Chemicals Poland
 

Wstecz
TRI-K OTRZYMAŁA ZŁOTY MEDAL ECOVADISTRI-K OTRZYMAŁA ZŁOTY MEDAL ECOVADIS

News