Logo

Skontaktuj się z nami

IMPAG Chemicals Poland Sp. z o.o.

ul. Powązkowska 44c
01-797 Warszawa, Polska

News

News

07.06.2021

IMPAG nowym dystrybutorem SNF Personal Care w Polsce

Miło nam poinformować, że w wyniku integracji firmy SNF SA z naszym dotychczasowym partnerem, firmą Rheolab, zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem firmy SNF SA na rynku polskim i rozszerzyliśmy tym samym nasza ofertę surowcową w zakresie zagęstników i kondycjonerów.

ZAGĘSTNIKI – seria FLOCARE, NATURSOL

Firma SNF oferuje szeroką gamę polimerów, w postaci płynnej i stałej, dedykowanych do zastosowania w produktach do pielęgnacji skóry i włosów w postaci odwróconej emulsji. Emulsja odwrócona polega na zdyspergowaniu wody w oleju, przy czym kropla wody pełni rolę mikroreaktora, w którym syntetyzowany jest polimer. 

W naszym portfolio znajdują się polimery zarówno w formie proszkowej jak i ich olejowe dyspersje, które jeszcze bardziej ułatwią pracę oraz wpłyną na poprawę efektywności produkcji.
                        
KONDYCJONERY – seria FLOCARE C

Zastosowanie polimerów kondycjonujących w kosmetykach przynosi wiele korzyści. W produktach do włosów przede wszystkim ułatwiają one rozczesywanie na mokro, nadają włosom połysk i jedwabistość, nawilżają oraz zapobiegają elektryzowaniu. Dodatkowo poprawiają stabilność piany.

W żelach do kąpieli i pod prysznic polimery kationowe zmniejszają uczucie ściągniętej, suchej skóry. Doskonale nawilżają i pozostawiają skórę aksamitną w dotyku.

Wstecz
IMPAG nowym dystrybutorem SNF Personal Care

News