Logo

Skontaktuj się z nami

IMPAG Chemicals Poland Sp. z o.o.

ul. Powązkowska 44c
01-797 Warszawa, Polska

News

News

21.06.2021

Grupa IMPAG posiada certyfikat ISO14001

Grupa IMPAG posiada certyfikat ISO 14001Grupa IMPAG uzyskała pod koniec maja 2021 roku certyfikat ISO 14001.

Certyfikat ten potwierdza nasze stałe zaangażowanie w zarządzanie środowiskiem i pokazuje, że jesteśmy na dobrej drodze w zakresie świadomych i zrównoważonych działań na rzecz środowiska. 

Norma ISO 14001 dotycząca zarządzania środowiskiem jest uznawana na całym świecie i stanowi ważny element ochrony środowiska w przedsiębiorstwie. 

Po modernizacji naszego centrum logistycznego z najnowocześniejszą infrastrukturą w Rothrist, certyfikat ISO 14001 jest dla Grupy IMPAG ważnym krokiem w zakresie polityki środowiskowej. Promujemy ochronę środowiska w sposób zrównoważony, wyznaczamy własne cele w zakresie jej realizacji i redukujemy potencjalne oddziaływanie naszej działalności gospodarczej na środowisko. 

Certyfikat ISO 14001 odzwierciedla nasze zrównoważone zarządzanie jakością i środowiskiem oraz oznacza następujące osiągnięcia: 
 

Cieszymy się z docenienia naszych osiągnięć. Otrzymując ten certyfikat, zrealizowaliśmy pierwszy etap naszej kompleksowej i długoterminowej strategii zarządzania środowiskiem i cieszymy się na jej dalszy rozwój.

 

Link do certyfikatu

Wstecz
ISO 14001

News