Logo

Skontaktuj się z nami

IMPAG Chemicals Poland Sp. z o.o.
Personal Care


ul. Grzybowska 4 lok 80
00-131 Warszawa, Polska

Tel : +48 22 418 40 00
Faks : +48 22 418 40 90
info@impag.pl

Polecamy

Personal Care


10.11.2017

Sveltine®ST: Modelowanie ud i pośladków

Współcześnie kobiety są nieustanie konfrontowane z wizerunkiem modelek o idealnej figurze.  Media społecznościowe pełne obrazów młodych, pięknych i zgrabnych kobiet wpływają na samoocenę.  Niektóre z nas dbają o swoją sylwetkę odpowiednią dietą i ćwiczeniami fizycznymi, inne natomiast, decydują się na operacje plastyczne. Od blisko dekady obserwujemy zmianę w postrzeganiu kobiecego ciała. Idealne, atrakcyjne ciało nie jest już powiązane z przesadną szczupłością, a z odpowiednio wymodelowaną sylwetką.

Dzięki  nowemu składnikowi Sveltine®ST, firma BASF Care Creations wchodzi w nową erę pielęgnacji, pomagając kobietom zaakceptować własne ciało.

Sveltine®ST to ekstrakt z krwawnicy pospolitej, bogaty w taniny (castalagin i vescalagin), którego działanie skierowane jest  na dwa newralgiczne obszary: uda - zmniejszenie ich obwodu oraz pośladki - efekt „push-up”.

Badania in vitro wykazały spadek o 37%  ilości akumulowanych lipidów w adipocytach, a tym samym potwierdziły działanie remodelujące poprzez zmniejszanie grubości tkanki podskórnej.

Testy kliniczne przeprowadzone na grupie 32 kobiet potwierdziły działanie wyszczuplające już po 14 dniach stosowania emulsji z zawartością 0,25% Svetine®ST .

 

Sveltine ®ST BC 10032

  • INCI: Maltodextrin (and) Lythrum Salicaria Flower/  Leaf/Stem Extract
  • Postać: Beżowy proszek
  • Konserwant: Brak
  • Dozowanie: 0,25%
  • ECOCERT/COSMOS zgodny

 

 

Sveltine ST