Logo

Skontaktuj się z nami

IMPAG Chemicals Poland Sp. z o.o.


ul. Grzybowska 4 lok 80
00-131 Warszawa, Polska

Tel : +48 22 418 40 00
Faks : +48 22 418 40 90
info@impag.pl

News

Home


22.03.2017

NOWY KATALOG SUROWCÓW KOSMETYCZNYCH JUŻ DOSTĘPNY!

Z przyjemnością prezentujemy nasz Katalog Surowców Kosmetycznych 2017.

Jako europejski dystrybutor surowców kosmetycznych jesteśmy niezmiernie dumni mogąc pochwalić się wieloletnią  współpracą z wiodącymi i uznanymi na rynku producentami. Należą do nich między innymi firmy BASF Beauty Creations, Bio-Epiderm, Cobiosa, Sino Lion oraz TRI-K Industries.

W naszej ofercie znajdują się również łagodne surfaktanty firmy Schill & Seilacher i Desert King, modyfikatory reologii  firmy Rheolab oraz pochodne kwasu hialuronowego firmy Joyvo.

Na uwagę zasługują także produkty firmy Chongqing Pellets, która oferuje szeroką gamę kapsułek dekoracyjnych z dodatkiem substancji aktywnych oraz naturalne surowce peelingujące firmy Lessonia.

Od stycznia 2017 roku rozpoczęliśmy współpracę z belgijską firmą Galactic - wiodącym producentem wysokiej jakości kwasu mlekowego, powstałego w biotechnologicznym procesie fermentacji cukrów, oraz jego pochodnych.

Zachęcamy do lektury katalogu, jednocześnie mając nadzieję, że informacje w nim zawarte będą  dla  Państwa inspiracją do nowych pomysłów i wdrożeń.